Webmaster - Parafia pw. św. Mikołaja w Brzegu.

Przejdź do treści

WebmasterZapytacie pewnie, skąd pomysł na witrynę internetową kościoła?

       Pewnego dnia, była mi potrzebna informacja dotycząca godzin urzędowania kancelarii parafialnej. Zacząłem szukać za taką informacją w Internecie. Owszem, znalazłem, ale dwa inne kościoły, a św. Mikołaja niestety nie. Po krótkiej rozmowie z ks. Proboszczem dowiedziałem się, że strona jest potrzebna. Zbudowałem więc witrynę internetową, a wsparcie merytoryczne otrzymałem od ks. Marcina, któremu bardzo serdecznie dziękuję.
webmaster
Piotr Owsiak
Mam nadzieję, że każdy kto będzie szukał potrzebnych mu informacji na temat mszy świętych, tudzież godzin pracy kancelarii, czy też innych ważnych wydarzeń, zawsze będzie mógł znaleźć je na stronie parafii, którą mam zaszczyt i przyjemność prowadzić.

Zachęcam więc do zapoznania się z treściami, znajdującymi się na stronie kościoła. Jeśli macie sugestie co jeszcze warto by dodać w witrynie, to zapraszam do kontaktu ze mną przy pomocy poniższego formularza.

formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
wypełnij wszystkie pola z gwiazdką
Wróć do spisu treści